Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Drukarz offsetowy

Opis stanowiska
– obsługa offsetowych maszyn rolowych drukujących na papierze, foliach tworzyw sztucznych
– przygotowanie  maszyny do druku, akceptacja kolorystyczna druku
– utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy
– nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu druku
– wstępna kontrola jakości druku
– realizacja zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego
– wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania
– znajomość technologii druku offsetowego
– wiedza z zakresu technologii druku fleksograficznego i rotograwiury będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność
– dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym w godz: 6 – 14; 14 – 22, 22 – 6 od poniedziałku do piątku
– mile widziane wykształcenie poligraficzne lub techniczne, ewentualnie znajomość języka angielskiego
Oferujemy
– ciekawą pracę w stabilnej firmie oraz stałe zatrudnienie na etat
– warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
– dla osób posiadających małe doświadczenie podjęcia pracy na stanowisku młodszego drukarza oraz przyuczenia na nowym typie rolowej maszyny offsetowej
– możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności w zakresie druku offsetowego na podłożach niechłonnych, druku fleksograficznego i rotograwiury
– natychmiastowa możliwość podjęcia pracy

Pomocnik operatora

– praca zmianowa w godz: 6 – 14; 14 – 22, 22 – 6 od poniedziałku do piątku.
– pomoc operatorowi przy offsetowej maszynie drukującej (druk z roli na rolę), pomoc operatorowi przy maszynie laminującej papier i folie tworzyw sztucznych
– podwożenie i odwożenie rolek papieru, folii, laminatu przy pomocy ręcznego wózka paletowego
– pomoc przy nakładaniu farby do kałamarzy maszyny drukującej
– prace pomocnicze przy zakładaniu i zdejmowaniu rolek papieru i folii, cylindrów drukujących
– mycie podzespołów offsetowej maszyny drukującej i laminatora, utrzymanie porządku
– zatrudnienie na etat na 3 miesiące okresu próbnego, stawka od 16 zł/h brutto, 20% dodatku za godziny nocne (22-6), premia uznaniowa 10 % za nienaganną pracę
– szkolimy pomocników operatora na stanowiska operatora maszyn tnąco-nawijających (bobiniarek) lub maszyn laminujących
– pracowników wykazujących się odpowiednimi predyspozycjami szkolimy w zakresie obsługi offsetowych maszyn drukujących z roli na rolę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV kandydata na adres:
praca@euro-print.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nie udzielamy informacji telefonicznie.